S 1. červnem  odstartovala cyklistická soutěž Společně na kole, která bude pokračovat celé letní prázdniny a opět změříme síly se ZŠ Šindlovy Dvory. Bližší info a vzpomínkové fotografie za uplynulé ročníky najdete na www.skolanakole.cz. V červnu se uskutečnily už tři cyklovýlety tříd a na naše konto jsme připsali pěkných 1 082,6km.

3. června se těšíme na divadelní představení, které chystáme u kapličky na Těšíně od 10.00. Snad nám bude přát počasí.

12. června  naše reprezentační družstvo změřilo síly s ostatními nejen"malými školami" ve fotbale v turnaji na Borku. Přivezli jsme pěkné 5. místo :).

21. června vyráží páťáci na třídní výlet směr Lipno.

24. června proběhne mezitřídní klání v hasičském sportu.

26. června chystáme Letní fotbálek, kde se utkají družstva složená z holek a kluků všech tříd.

19. 6. proběhne  lehkoatletická olympiáda. 

17. a 18. 6. se nejmenší děti (1.-2. třída) dočkaly pěkného  počasí a vypravily se do ZOO Hluboká nad Vlt.(viz fotogalerie)

28. června bude všem žákům vydáno závěrečné vysvědčení. U školního stromu pak proběhne slavnostní Odpis páťáků a  vyučování v tento den skončí pro všechny v 8.45. Školní družina zůstává v běžném provozu jako každý jiný den. Obědy nebudou.

Přejeme všem pohodové léto:).