Na školní zahradě zazářil vánoční strom, zahořely svíčky u vchodu do školy, u dveří visí adventní věnec....začala doba očekávání Vánoc. Život naší školy oživilo pravidelné pondělní zpívání koled, letos venku u vánočního stromu.

Novinkou je pravidelné pondělní testování, které by mělo pokračovat až do února. Všichni ho dobře zvládáme a doufáme, že nám pomůže zůstat společně ve škole. 3. - 5. třídě se podařilo úspěšně odbruslit celý kurs. Poslední lekce proběhne v úterý 7.12. 1. a 2. třída jezdí na plavání.

V pátek 3. 12. 2021 jsme ve škole vyzkoušeli jaké to je "Když se potká nebe s peklem". Ve třídách se hemžili čerti a andělé a plnili si své "školní povinnosti". Navštívil nás i svatý Mikuláš s andělem.  Snažíme se dodržovat všechna epidemiologická opatření a přesto mít klidný adventní čas. A právě klidný adventní čas přejeme i všem, kteří sledují tyto stránky.